صفحه اصلی > درباره ما > تجهیزات بالا کلاس شیشه ای اندود

چرا تایجی شیشه ای اندود تجهیزات مطلوب انتخاب در چین؟
تایجی، تولید و فروش دهها هزار نفر از مجموعه از تجهیزات شیشه اندود در هر سال، دارای بزرگترین مقدار از تجهیزات شیشه اندود تولید شده در جهان، در حالی که تقریبا گرفتن هیچ شکایتی از کاربران به دلیل مشکلات کیفیت. علاوه بر این، نرخ تعمیر تمام تجهیزات ما بسیار پایین تر از از تولید کنندگان دیگر در این صنعت است. با این حال، به همکاران داخلی ما اغلب برای مشکلات کیفیت شکایت کرده است. که به طور جدی تولید کاربر تاثیر می گذارد. حتی تولید کنندگان پیشرفته ترین در جهان نمی توانند از مشکلات کیفیت خلاص شوید. به همین دلیل است بسیاری از مشتریان تایجی را انتخاب کنید و صحبت بسیار از محصولات ما است.


در واقع، چرا تایجی تجهیزات شیشه اندود رایگان از مشکلات کیفیت برای لذت بردن از تقاضا بیش از عرضه را می توان با دلایل زیر توضیح داده شده است.

مدیریت 1. تایجی است به طور مداوم جدی، دقیق و دقیق است که به خوبی شناخته شده و به رسمیت شناخته شده در این صنعت. مهمتر از همه، تایجی هرگز ساخت شهرت دروغین، به طور کامل با ملاحظه به خاطر از کاربران، و مصرانه با تمرکز بر تجهیزات شیشه اندود بهتر است. که تضمین می کند تجهیزات با دوام تر برای کاربران و باعث می شود آنها را با محصولات و خدمات تایجی است راضی تر است.


2. تایجی متصل اهمیت زیادی برای منافع کارکنان. ما 12 میلیون RMB به ساخت خوابگاه پنج ستاره انطباق و حدود 400 نفر سرمایه گذاری کرده اند، و ما شما را به مدیریت اصلی و ستون فقرات فنی با خانه ها، اتومبیل ها و مزایای دیگر. تمام منافع و مزایایشان کمک به تقویت اوراق قرضه بین کارکنان و شرکت، اجازه می دهد برای محصولات با کیفیت بالاتر و خدمات به مشتریان برجسته.


3. همه صفحات فولادی مورد استفاده در تایجی توسط منجر کارخانه فولاد در چین عرضه شده، و بر اساس سخت با استانداردهای ملی پردازش شده است. بر اساس فن آوری مینای دندان خارجی، تایجی ابداع و توسعه یافته مینای دندان خود ما را به مینای دندان و فولاد صفحات بیشتر از نزدیک پس از پخت ترکیب شده است. عملکرد فیزیکی و شیمیایی و مینای دندان ما بسیار بهتر از که از رقبای ما است. به عنوان مثال، آن را دارای مقاومت عالی در برابر خوردگی اسید و قلیایی، لباس و شوک حرارتی با دمای نوع.


4. تایجی پوشش شیشه ای با استفاده از تکنولوژی اسپری سرد ساخته شده است و مینای دندان باید به رگ لایه دیوار داخلی بر لایه سینتر می شوند. 6 بار پاشش سرد و پخت تکرار خواهد شد. نقص بالقوه (حباب های هوا، و غیره) باید به بررسی می شود و حذف بعد از هر پخت. تنها پس از انجام است که می تواند ما انجام پاشش سرد است. در نهایت ضخامت پوشش شیشه ای سطح مورد نیاز می رسد و توسط یک آزمایش 20KV جرقه برای محصولات به پایان رسید بازرسی.
اما در حال حاضر بسیاری از تولید کنندگان داخلی اعمال اسپری حرارتی و فن آوری شلیک دمای پایین، تنها با یک یا دو بار مینای دندان اسپری و فرآیندهای سوختن. اگرچه این راه می تواند هزینه تا حد زیادی ذخیره کنید، آن را به ناچار از کیفیت محصولات تاثیر می گذارد. چه بدتر، برخی از نقص بالقوه مانند حباب های هوا، مته سوراخ کردن آهن، و غیره تاثیر منفی بر روی تجهیزات.


5. تایجی دارای 36 فن آوری های اختصاصی که تکنولوژی پخت بیشتر علمی. تمام تجهیزات از جمله راکتور فولاد شیشه اندود، مخزن شیشه اندود، و غیره به طور کامل مطابق با استانداردهای ملی تولید شده است. تولید تمام تجهیزات و قطعات یدکی در کارگاه خود ما تا حد زیادی بهبود ثبات محصولات.


1.jpg

بالا کیفیت تجهیزات شیشه ای اندود


2.jpg

دقیق کنترل کیفیت


3.jpg

کارگاه تجهیزات صادر می شود