صفحه اصلی > سرویس

سرویس
به عنوان یک رهبر بازار در تولید راکتورهای شیمیایی شیشه ای، مخازن ذخیره سازی، ستون های شیشه ای، بتونه ها و سایر تجهیزات و اجزای شیشه ای، Taiji همیشه تحت یک اصل مشتری محور کار می کند. همه کارهایی که انجام می دهیم هدف از برآوردن مشتریان است. در هر دو دوره پیش فروش و پس از فروش، ما حداکثر تلاش خود را برای ارائه خدمات به مشتریان ارائه خواهیم داد.

1. Taiji دارای 2 بخش تجارت خارجی است که از فروش حرفه ای تجارت خارجی در صنعت پوشش لنگر استفاده می کند. آنها دانش غنی از تجهیزات شیشه ای شسته می شوند و می توانند با شما کار کنند تا راه حل های مطلوب را بسازند.

2. بخش طراحی ما همچنین دارای طراحان حرفه ای برای تجهیزات مورد نیاز برای صادرات است. آنها می توانند به طور مستقیم با طرح های طراحی شما ارتباط برقرار کنند تا اندازه و مشخصات تجهیزات را تامین کنند.

3. ما کارگاه های استاندارد را برای تجهیزات و قطعات شیشه ای پوشش داده ایم و تکنولوژی های پیشرفته ای را توسعه داده ایم. یک تیم تولیدی با تجربه، کنترل هر فرایند تولید را کنترل می کند، دقت و کیفیت محصول را تضمین می کند.

4. تجارب پیشرفته تجارت خارجی اطمینان می دهد که تجهیزات و اطلاعات مربوطه را می توان به موقع به شما تحویل داد. ما برای گارانتی ما از 18 ماه یا 12 ماه برای تجهیزات شیشه ای ما قول می دهیم.