صفحه اصلی > ساخت > مواد خام

مواد اولیه برای تجهیزات شیشه ای
ورق های فولادی
تمام ورق های فولادی و سایر فولادهای که از تجهیزات شیشه ای Taiji استفاده می کنند از چین به خوبی شناخته شده است فولاد مانند Baosteel گروه، گروه جینان آهن و فولاد و غیره. استیل ساخته شده به استانداردهای سخت و مطابق با الزامات ما برای ضخامت و کیفیت .مینا با کارایی بالا
مینا TJ09 برای پوشش شیشه به طور جداگانه توسط Taiji، ترکیبی از فن آوری های آلمان و ایالات متحده، توسعه یافته است. این دارای عملکرد قابل توجهی است که به سطح پیشرفته بین المللی رسیده است. به عنوان مثال، مینای شیشه ای ما دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر مواد اسیدی و قلیایی، شوک مکانیکی و تغییرات شدید دما است. ثابت شده با تست سخت، می تواند در برابر خوردگی توسط تمام اسیدهای آلی ارگانیک و غیر معدنی، حلال های آلی و پایه ضعیف به استثنای اسید هیدروفلوئوریک و اسید فسفریک قوی مقاومت کند. مینا TAIJI با استفاده از ترکیب دقیق و کنترل کیفیت دقیق، فرایند پختن کوره های الکتریکی منحصر به فرد را در بر میگیرد، بنابراین کیفیت پوشش کاملا شیشه ای می تواند کاملا اطمینان یابد.

نمودار منحنی خوردگی
منحنی های خوردگی در نمودارها حاوی خوردگی معمولی اسید و قلیایی هستند. به عنوان نرخ خوردگی کمتر از 0.1mm / year، به این معنی است که متوسط خوردگی بسیار ضخیم بر روی پوشش شیشه ای است. بنابراین، توصیه می شود. هنگامی که نرخ خوردگی در 0.1 ~ 0.2mm / سال است، خوردگی را نمی توان نادیده گرفت. بازرسی منظم باید انجام شود تا ببیند که تا چه حد لعاب شیشه ای خورده شده است. به عنوان نرخ خوردگی بیش از 0.2mm / year، رسانه دارای خوردگی جدی به پوشش شیشه ای است و در نتیجه توصیه نمی شود.