صفحه اصلی > ساخت > کنترل کیفیت

کنترل کیفیت
Taiji تنها شرکت در جهان است که تجهیزات خط تولید شیشه را با یک خط مونتاژ تولید می کند. این تولید محصولات استاندارد شیشه ای با کیفیت قابل اعتماد و قیمت مقرون به صرفه را تولید می کند. با پیشرفته مینای دندان پیشرفته و تکنولوژی اختراع شده، تجهیزات شیشه ای Taiji با ترکیب قابل اعتماد از کشتی های فولادی و پوشش شیشه ای در صنعت برجسته شده است. فرآیند تولید و فناوری شرکت همیشه در بازار پیشرو است. با استحکام فوقالعاده، محصولات ما از مشتریان ستایش و اعتماد متقابلا به دست آورده و از تقاضای بالا که از 2009 به طور مرتب عرضه می شود لذت می برد. چرا؟ این به خاطر کیفیت کنترل دقیق ماست که اعتبار را می گیرد.


Quality Control 01(001).jpg

تست دقیق


Quality Control 02(001).jpg

منبع تغذیه مناسب


Quality Control 03(001).jpg

خط مونتاژ استاندارد


Quality Control 04(001).jpg

محصولات Taiji صادر شده در سراسر جهان


Quality Control 05(001).jpg

صنعت تولید پیشرو صنعت


Quality Control 06(001).jpg

کوره الکتریکی زیرزمینی منحصر به فرد برای پخت سوسپانسیون


Quality Control 07(001).jpg

نیمه اتوماتیک ماشین پرداخت


Quality Control 08(001).jpg

دیوار داخلی داخلی


Quality Control 09(001).jpg

ماشینکاری دقیق


Quality Control 10(001).jpg

تجهیزات پرینت


Quality Control 11(001).jpg

خط تولید استاندارد


Quality Control 12(001).jpg

تجهیزات شن و ماسه انفجار


Quality Control 13(001).jpg

تجهیزات مخرب


Quality Control 14(001).jpg

تجهیزات جوشکاری


Quality Control 15(001).jpg

خط تولید مینا


Quality Control 16(001).jpg

تجهیزات تشخیص نقص


Taiji تنها کارخانه در چین است که فرایند تولید کلی تجهیزات فرآوری شیشه ای را در کارگاهها تکمیل می کند. بنابراین، فرسایش باران اجتناب شود، از کیفیت قابل اطمینان و ظاهر زیبا اطمینان حاصل شود. تمام محصولات در کوره الکتریکی، با یک کوره منحصر به فرد برای یک مشخصات، پخته می شوند. ده ها کوره مینای دندان مختلف در اندازه های مختلف وجود دارد. فرایند مینای دندان دستگاه دیجیتالی کنترل دما و 36 تکنولوژی ثبت اختراع را تنظیم می کند که اطمینان حاصل می کند که درجه حرارت کوره در طول مینای دندان توزیع می شود و محصولات پایدار و قابل اطمینان را تولید می کند.


لعابهای AS906 و TJ09 خود توسعه یافته، دارای مقاومت بسیار خوبی نسبت به اسید، قلیایی، گرما، سایش، شوک حرارتی و شوک مکانیکی هستند. آنها به طور کامل با استانداردهای بین المللی مطابقت دارند. ده ها هزار تجهیزات شیشه ای، شامل راکتور فرایند شیشه ای، مخزن ذخیره سازی، مخلوط کننده های رآکتور شیشه ای و غیره به صورت سالانه فروخته می شود. اما نسبت محصولات مشکوک چندین بار کمتر از رقبای پیشرفته جهان است. مطمئنا، مانند هر سازمانی، تاجی نیز دارای کاستی است. این نیاز به بهبود مدیریت و بهبود مستمر دارد. فقط به این ترتیب ما می توانیم عنوان افتخاری را به عنوان بهترین تولید کننده تجهیزات شیشه ای چین برسانیم.